Karavany

Karavany na Vaše cesty od OK Karavany

Ponuka Karavanov

Karavany alebo obytné prívesy sú vhodným prostriedkom na cestách pri spoznávaní iných krajín a pri trávení času mimo Vášho domova. Predstavujú nezávislou časť jazdnej súpravy, pričom si toto svoje dočasné “obydlie” veziete stále so sebou všade tam, kam potrebujete. Neriešite rezervovanie hotelov či apartmánov, ale usadíte sa tam, kde sa Vám páči a kde Vám to vyhovuje. Dnes je už mnoho miest v každej krajine, kde si môžete pohodlne zaparkovať s Vašim karavanom aj na dlhší čas, hoci aj zopár mesiacov. Čo je však najlepšie na cestovaní po svete s karavanom je práve sloboda, ktorú máte neustále na cestách.

OK Karavany - karavan- Knaus 450 FU

Karavan na prenájom ponúkame aj my v OK Karavany. O ich bezpečnosť a celkové pohodlie sa neustále staráme tak, aby ste boli aj po vrátení karavanu spokojní a mali chuť si to zopakovať aj v budúcnosti. Požičanie karavanu je u nás možné už za veľmi nízku sumu na deň, čo karavany robí ešte viac dostupnými aj pre široké masy ľudí. Stačí, že máte auto prispôsobené na ťahanie karavanu a môžete sa vydať na cesty. Pri karavanoch Vás poteší viacero pozitívnych faktov, ktoré si na nich obľúbite a pre ktoré už nedáte na prenájom karavanu dopustiť.

OK Karavany - karavan- Knaus 450 FU - priestor

Komfort karavanu zabezpečuje dostatočne veľký priestor, ktorý máte k dispozícií. Tento priestor je možne zväčšiť dvojnásobne vďaka pred-stanu a špeciálnemu kobercu. Všetko je prispôsobené tomu, aby ste na jednom mieste v karavane vydržali aj dlhšie obdobie. Rozloženie karavanu je navrhnuté tak, aby ste mali všetko pri sebe a zároveň aby ste mali aj dostatok životného priestoru. Karavany nikdy nenahradia Vaše domovy, avšak s OK karavanmi môžete mať pohodlie aj mimo domova. Pri karavanoch mate k dispozícií aj ťahač a teda osobné auto, ktoré môžete využívať na výlety po okolí a to v maximálne 250 km vzdialenosti.

Mnoho ľudí má tendenciu si myslieť, že karavan im ukradnú a boja situácie, ktorá nastane potom. Všetky naše karavany sú poistené a preto je tento strach relatívne neopodstatnený a na požiadanie Vám vieme k požičanému obytnému prívesu dodať papuču proti krádeži. A taktiež cena. Tá je neporovnateľne nižšia za prenájom karavanu ako autokaravanu, pričom týmto spôsobom dokážete ušetriť pri dlhšom prenájme aj stovky eur.