Videa z ciest karavanom …

Grécko s obytným autom …

Dobrodružstvo a nezávislosť vystihuje nádhernú dovolenku v Grécku s obytným autom…

CMT Messe Stuttgard

Je to  jeden z najväčších veľtrhov na svete ohľadom cestovného ruchu a voľného času. Samozrejme, že karavaning medzi tieto aktivity patri tiež a Nemci ho veľmi milujú. Vďaka tomu tam bolo vidieť až 800 karavanov a autokaravanov.

Na karavane do Benátok cez Dolomity (Tre Cime di Lavaredo)

Dovolenka snov? ….možno aj takto by mohla vypadať. Pozrite sa a nechajte sa inšpirovať . Cestopis k tomuto videu nájdete tu

 

S karavanom za kitingom

Pre vyznavačov adrenalínových športov tu máme video ako sa dá isť kitovať s karavanom u nás na Slovensku na vodnej nádrži Kráľova nad Váhom.

 

Na Vianoce v Krakowe

Ak ste už boli na vianoce v Krakowe viete, že atmosféra vianočných trhov sa ťažko opíše slovami. Preto Vám prinášame video a možno aj inšpiráciu kam s obytným autom na vianoce.

 

Cesta do Cannes cez Alpy a Monte Carlo

Aj Vám by sa páčilo ísť z lyžovačky rovno na pláž. Tak si pozrite naše video z cesty, kde sme navštívili s obytným autom vrcholky Alp a potom sme sa šli opaľovať na Francúzsku riviéru…

 

Caravaning Brno 2013

fotovideo z caravansalonu 2013 v Brne

Medzinárodna výstava karavanov a obytných automobilov Caravaning Brno patri medzi najvýznamnejšie akcie svojho druhu v Českej republike, ale i v strednej a východnej Europe. Vďaka vzájomnej spolupráci s najvýznamnejšou svetovou výstavou CARAVAN SALON Düsseldorf si za dobu svojho konania vybudovala prestížnu pozíciu vo veľtržnom kalendári. Spoločnosť OK karavany vám prináša z tohoto veľtrhu foto-video najzaujímavejších karavanov a obytných automobilov.